Keklikoğlu
Gayrimenkul - Yatırım - İnşaat

 
www.beyteperestorium.com   www.sonmezresidences.com

Kurulduğu günden bu yana konut, otel, vb. projelerde yer alan Keklikoğlu, son yıllarda inşaat ve gayrimenkul sektöründeki faaliyetlerini artırarak, “Keklikoğlu Gayrimenkul Yatırım İnşaat” şirketini grup şirketlerine eklemiştir.

Nitelikli mimari ekibiyle sıra dışı ve üst düzey tasarımlar üreterek, malzeme seçiminden uygulama kalitesine kadar, yarım asırlık tecrübesiyle sektörde ses getirecek yapılara imza atmıştır.

Ankara ve yurt çapında son yıllarda talep artışı gösteren lüks konutlara; “Sönmez Residences” ve “Restorium Beytepe” gibi iki nitelikli proje kazandıran Keklikoğlu Gayrimenkul, yatırımlarını artırmakta ve gayrimenkul sektöründe de diğer alanlardaki başarılarını yakalamayı hedeflemektedir.

KEKLİKOĞLU GRUP olarak, yarım asrı aşkın süredir yapılara hayat vermeye devam ediyoruz...

Uzun yıllardır Ankara ve İstanbul'daki showroom'larımız ve Türkiye'nin dört bir yanındaki franchaise'larımız dünyanın önde gelen yapı ürünleri markalarını Restore ile tüketiciyle buluşturmakta, deneyimli mimarlarımızın tasarımlarıyla yüzlerce müşterisinin hayallerini gerçeğe dönüştüren Design-Contract ile yapı tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir.

Sektördeki bu deneyim ve gücümüzü aktardığımız Keklikoğlu Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat şirketimiz ile Ankara'da lüks konut anlayışına yeni bir tanım getirmeyi hedefliyoruz.

 Restore www.restore.com.tr

Konsept Mağazacılık

Keklikoğlu; kaliteli ürün ve hizmete önem veren, seçici ve yenilikçi tüketiciye, sektörde  bu konuda faaliyet gösteren mimar, dekoratör, müteahhit kişi ve kurumlara yönelik yeni bir  konsept oluşturdu. Keklikoğlu öncülüğünde Restore adı altında birleşen mağazalar zinciri, yapı ve dekorasyon sektöründe Türkiye'nin ve dünyanın en seçkin markalarını, en son trendleri ve ürün gruplarını bir araya getirdi. Restore Mağazaları hayallerinizi yaşatacak her parçayı aynı mekan içerisinde ve büyük departmanlar halinde sunarak; Türkiye'nin pek çok bölgesinde hizmet vermektedir.

Keklikoğlu, Restore Konseptini bir üst seviyeye taşıyarak dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen dev markalarını ve ürün gruplarını Design Plaza'da bir araya getirdi. Ev ve diğer yaşam alanlarını ilgilendiren birçok ürün grubu aynı çatı altında toplandı. Dünyanın ve Türkiye'nin yapı, dekorasyon ve tasarımda öncü markaların buluştuğu Design Plaza, Ankara Ümitköy'de...

6,600 m²'lik bu dev Showroom'da Restore Keklikoğlu ünlü markaların en son tasarımlarını ve ürünlerini sergilemekte ve dünyadaki en son yenilikleri tüketicisine sunmaktadır. Seramik, mozaik, banyo dolabı, vitrifiye, batarya, küvet, spa, sauna, aksesuar, radyatör, şömine, mutfak dolapları, ankastre, parke, kapı, duvar kağıdı ve kaplamaları, doğal taşlar ve hayallerinize hayat verecek yüzlerce yeni fikir. Her biri yaşamınıza yeni bir soluk katmak için sizi bekliyor.

 Design Contract www.design-contract.com
Proje Tasarım & Uygulama

Restore Keklikoğlu, kuruluşundan bu yana bünyesinde devam eden proje ve uygulama işlerini 2006 yılından itibaren Design Contract oluşumuyla marka haline getirmiş ve hayallerinizi mekanlarınızda yaşatmak için hizmetinize sunmuştur. Yaşamınızı kolaylaştıran mimari çözümler ile yalın, net bir dekorasyon anlayışını birleştiren Design Contract ekibi, yalnızca özgün bir mimari değil, aynı zamanda işverenin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metotları ve detay çözümleri de geliştiriyor.

Tasarım, Projelendirme, Danışmanlık

Mimar ve iç mimarlardan oluşan tecrübeli kadrosu ile Design Contract, mekanınızın ölçüsü ne olursa olsun, yaşamı rahat ve konforlu kılacak, farklı kullanımlara uygun, işlevsel ve estetik değerlere sahip iç mekanlar tasarlıyor. Tasarımları, herhangi bir uygulama şirketinin veya uygulamacının hayata geçirebileceği detayda, yüksek standartlarda ve üç boyutlu görsellerle destekli projelendiriyor. Malzeme ve uygulamacı seçimlerinize yardımcı oluyor, bütçe ve iş programınızı yapıyor, sizin adınıza şantiyenizi denetliyor. Design Contract'ın uzman danışmanlığı ile vaktiniz ve boşa gidecek paranız size kalıyor.

Dekoratif Özel Üretim

Bünyesindeki ahşap ve doğal taş işleme atölyeleri ile projenize özel dekoratif imalatlar, kusursuz detay ve işçilikle, Design Contract mimarlarının nezaretinde üretiliyor.

Anahtar Teslim Uygulama

Design Contract, deneyimli kadrosu ve çözüm ortakları ile Restore Keklikoğlu Showroomlarından aldığınız ürünlerin montajından ev yenilemeye, toplu projelerden örnek daire, villa ve otel odalarının yapımına varan geniş yelpazede hizmet veriyor. Design Contract, dilerseniz bu hizmetleri anahtar teslimi olarak; tasarımı, projesi, danışmanlığı, tüm dekorasyon malzemeleri, özel imalatları ve uygulaması ile birlikte sunuyor. Size de arkanıza yaslanıp hayal etmek ve keyifle izlemek kalıyor.

 Hake www.hakekeklikoglu.com.tr

Hakkımızda

Hake Keklikoğlu 1992 yılında Ankara Esenboğa Akyurt ilçesinde Yahya KEKLİKOĞLU tarafından kurulmuştur.Hake Keklikoğlu bir aile firmasıdır.Firmamız açık ve kapalı alan olmak üzere 50000 m2 kendi arazimiz üzerinde üretimini devam ettirmektedir.15 yıllık tecrübesi ile Bahçe ve Çevre düzenleme sektörünün lider kuruluşlarından birisi olan Hake Keklikoğlu üretimine çiçeklikler,karolar, kilitli parke, zemin taşları, tel direkleri, beton bahçe çit ve sütunları ile başlamıştır.

Hake Keklikoğlu ürün yelpazesini sadece bunlarla sınırlı bırakmamış; banklar, oturma grupları, masalar, havuzlar, çeşmeler, aydınlatmalar, heykeller ve bahçe süslerini çeşitlerine ilave etmiştir.Tüm yaşam alanlarını kapsayarak çevre düzenleme ve yerinde imalat sistemiyle doğal ortamına uygun mekanlar yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Hake Keklikoğlu sadece güzelleştirmek değil çevre ve mal güvenliğiniz için ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Firmamız son 5 yıldır Kent Çevre düzenlemesinde sağlamlığı kanıtlanmış fiberglas teknolojiyi kullanarak gerçek boyutlarda hayvan figürleri ile de çevre düzenlemenize ayrı bir güzellik katmıştır.Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan hayvan figürleri fiberglass, beton ve alçı ile üretilmektedir.Fiberglass dış etkilere son derece dayanıklı bakım istemeyen ve kolay monte edilebileceği için kullanımı rahat, pratik bir malzemedir.Avrupa’da çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

Beton ürünlerinin imalatında beyaz çimento, mozaik, mermer tozu, siga ve donatılı puntalı demir kullanılmaktadır.Müşterilerimize demir ve çimentoyu ürün şeklinde sunuyoruz.Ürünler doğal renklerinde boyanmakta ve vernik atılmaktadır.

Hake Keklikoğlu park ve bahçelerde hayal edebileceğiniz heykel, suni kaya, havuz, şelaleler, köprüler, sütunlar, kapı girişleri gibi pek çok tasarımın üretimini yapar.Üretim grubumuz tasarımcıların hayal edebileceği, anlatabileceği her şeyi üç boyutlu hale getirip somut olarak canlandırabilir.Hake Keklikoğlu modelhane, kalıphane ve üretim tesisi yanında proje ve montaj hizmetlerini kendi bünyesinde toplamakta olup her türlü özel çalışmalarda çözüme ortak olmaktadır.Bu da zevkine uygun ortamlar yapmanın diğer bir yardımcı unsurudur.

Firmamız bünyesinde imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünleri kendi bünyelerinde üretip veya pazarlayacak yurt genelinde bayilikler verecektir.Ürünlerimizi ambar ve kargo ile ambalajlı paletli olarak yurdun bütün bölgelerine sevk edebiliriz.Fiyatlarımızı telefon, e-mail, faks ile öğrenebilirsiniz.

Hake Keklikoğlu üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymaktadır.Sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni tasarımları ve ürün çeşitlerini sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürmektedir.

Firma stratejimiz park, bahçe ve çevre düzenleme ile ilgili tüm ürünlerin zengin çeşitleri bir arada müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.

Hake Keklikoğlu’na gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder sizlere bugünkü gibi gelecektede hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı ifade etmek isteriz.

Güzel beldenizi, bahçenizi ürünlerimiz ile daha da güzelleştirmek istiyoruz.Lütfen geniş bilgi için bizleri arayınız.


Halil KEKLİKOĞLU
Firma Müdürü

  Ankara Merkez (Design Plaza) Adres : Design Plaza Meksika Cad. No: 49 Ümitköy / Ankara Tel : +90 (312) 235 86 66 Faks : +90 (312) 235 92 64